Польські перевізники відсьогодні блокуватимуть рух вантажівок через кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Польські перевізники відсьогодні блокуватимуть рух вантажівок через кордон
06 Листопада, 10:03

Польські перевізники відсьогодні блокуватимуть рух вантажівок через кордон

Сьогодні, 6 листопада, о 13.00 за київським часом на трьох найбільших автомобільних пунктах пропуску («Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин») польські перевізники розпочнуть свою акцію протесту. Про це Укрінформ повідомив організатор блокади поблизу пункту пропуску «Корчова-Краківець» Томаш Борковський.

За його словами, блокуватиметься проїзд вантажних автомобілів, натомість пропускатиметься гуманітарна і військова допомога для України.

«Ми хотіли б взагалі не організовували цю блокаду. Якщо буде виконано наші вимоги, то ми не протестуватимемо. Проте, станом на сьогодні не видно, що з нами хтось хоче розмовляти», – зазначив Борковський.

Серед головних вимог поляків – відновлення з боку Польщі практики дозволів для українських перевізників, виключення польських вантажних автомобілів з Е-черги для порожніх автомобілів, які повертаються з України до РП, а також призупинення видачі польською стороною ліцензій для транспортних компаній з капіталом поза ЄС.

Томаш Борковський повідомив, що цей протест офіційно зареєстровано польськими перевізниками в місцевих органах влади до 3 січня 2024 року.

Відео