Помер експрем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Помер експрем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі
12 Червня, 12:21

Помер експрем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі

У міланській лікарні Сан-Рафаеле у віці 86 років помер колишній прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі. Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Corriere della Sera.

Зазначається, що інформація про смерть експрем’єра з’явилася після того, як зранку до лікарні прибув брат Берлусконі Паоло разом із дітьми експрем’єра.

Відомо, що у п’ятницю Берлусконі госпіталізували. Лікарі стверджували, що це не було пов’язано з критичною ситуацією. Колишній прем’єр-міністр Італії перебував у звичайній палаті. Він сам прибув до лікарні.

За інформацією ЗМІ, Берлусконі госпіталізували до лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, звідки його виписали 19 травня після 45 днів перебування в стаціонарі.

«Перед тим 86-річного політика терміново доставили до лікарні 5 квітня й залишили в реанімації понад 10 днів. Після госпіталізації лікарі повідомили, що Берлусконі хворий на хронічний мієломоноцитарний лейкоз – рак крові», – йдеться у повідомленні.

До слова, Сільвіо Берлусконі очолював три італійські уряди з 1994 по 2011 рік. Відомо, що він підтримував дружні стосунки із президентом рф – путіним. Крім того, наприкінці 2015 року політик відвідав Крим.

Відео