“Ще вчора був на роботі”: помер голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Ще вчора був на роботі”: помер голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський
09 Липня, 09:20
logo-black

“Ще вчора був на роботі”: помер голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський

Сьогодні, 9 липня, на 42 році життя не стало Андрія Шумського – голови Яворівської РДА.

«Висловлюємо глибокі щирі співчуття та скорботу рідним, дружині Оксані, дітям, близьким та колегам померлого. Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна йому пам’ять!!!!», – написали на сторінці районної адміністрації у Фейсбук колеги покійного.

В Яворівській РДА додають, що звістка про смерть голови, стала для них усіх великим потрясінням. Адже ще вчора керівник був на роботі, виконував свої обов’язки. Що саме стало причиною смерті, поки не називають.

 

“Просто земля з-під ніг. Ще тиждень тому бачились… Стільки планів, стільки завзяття до праці було у цій людині. Андрій був дуже відданим своїй роботі, щиро хотів допомогти яворівчанам та зробити щось для району. Надзвичайно відкрита та щира людина, компанійська, з прекрасним почуттям гумору. Звістка про його смерть стала просто шоком для мене”, – розповів LMN друг покійного Анатолій Шалаєв.

 

Нагадаємо, Андрій Шумський очолив Яворівський район у грудні 2019 року. До цього був засновником та директором ПП «АМ Груп». Працював у деревообробній галузі та сфері будівництва. На останніх  позачергових парламентських виборах у 2019 році балотувався до Верховної Ради від партії «Слуга народу». Йшов по 122 окрузі та поступився кандидату від «Самопомочі» Павлу Бакунцю.

Відео