Помер Іван Вакарчук | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Помер Іван Вакарчук
04 Квітня, 12:57

Помер Іван Вакарчук

Сьогодні на 74-му році життя помер український фізик, політик і громадський діяч Іван Вакарчук.

«Сьогодні не стало мого найближчого друга…, – написав у Фейсбуці син Івана Вакарчука Святослав. – Людини, яка відчувала, розуміла, і знала мене краще ніж будь-хто на цій Землі… Не стало люблячого чоловіка і батька, і дідуся… Людини, що створила міцну і люблячу сім’ю. Не стало справжнього патріота… Людини, яка своїм розумом і своїм серцем здобувала нашу незалежність, а потім по цеглині розбудовувала рідну державу… Не стало видатного вченого… Людини, закоханої в науку, і вірної їй до останнього подиху… Не стало справжнього вчителя. Людини, що навчила і виховала тисячі інших Людей… Дякую тобі, тато… люблю тебе, і завжди буду любити… З Богом…»

Причина смерті поки невідома.

На прохання родини і зважаючи на карантин похорон відбудеться у сімейному колі. Поховають Івана Вакарчука на Личаківському цвинтарі.

Іван Вакарчук народився 6 березня 1947 року в Братушанах, нині Єдинецький район Молдови. Був міністром освіти і науки України (2007–2010). Протягом 1990–2007 і 2010—2013 років – ректор Львівського університету. Доктор фізико-математичних наук, Герой України. Заслужений діяч науки і техніки України.

З дружиною Світланою, викладачем фізики, доцентом Львівської національної академії ветеринарної медицини імені Гжицького, виховали двох синів. Святослав – соліст групи «Океан Ельзи», нардеп від “Голосу”. Олег – співробітник банку.

Фото: Фейсбук/Святослав Вакарчук

Фото (основне): РБК-Україна

  • 0
  • 7546
Відео