Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Помер колишній очільник Буської райадміністрації Петро Мороз
25 Червня, 11:37
logo-black

Помер колишній очільник Буської райадміністрації Петро Мороз

Сьогодні, 25 червня, обірвалося життя колишнього керівника Буської РДА 62-річного Петра Мороза. Чоловік кілька тижнів лежав в лікарні із коронавірусом.

Небезпечну недугу підхопили всі члени родини. Проте, саме для Петра Степановича, вірус дав важкі ускладнення. Чоловік був в реанімації. Медикам вдалось вивести його із важкого стану, але ковід виявився підступним.

У соцмережах люди, які працювали із Петром Морозом та знали його особисто, висловлюють співчуття родині і його близьким.

«Несподівана, сумна звістка сколихнула нас сьогодні. Перестало битися серце прекрасної, чуйної людини, вмілого керівника, доброго друга, патріота України, ексголови Буської РДА – Петра Мороза», – пише Петро Сай із депутатського корпусу Буської міськради.

«Чудова людина, проста у спілкуванні і рішуча, як керівник. Його любили та поважали колеги, бо був без зайвого пафосу і амбіцій. Вмів вислухати і допомогти, за таке цінують. На посаду голови РДА прийшов із міліції. Там теж мав добру репутацію. Останнім часом був депутатом від Буської громади, напевне немає людини, яку б він не підтримав, не старався почути і допомогти», – розповів в телефонній розмові LMN про покійного голова Буської ТГ Ростислав Сліпець.

У міській раді кажуть, поки не має інформації, коли саме відбудеться похорон, ймовірно, завтра, але про це повідомлять згодом.

Попрощатися із Петром Морозом можна буде у його рідному селі Журатині, що поруч Буська. Там він мешкав із дружиною. Разом виховали двох дітей: сина та дочку.

Схожі новини