Помер на 10 день після трансплантації: пацієнт, якому пересадили серце, так і не вийшов із важкого стану | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Помер на 10 день після трансплантації: пацієнт, якому пересадили серце, так і не вийшов із важкого стану
19 Червня, 17:49

Помер на 10 день після трансплантації: пацієнт, якому пересадили серце, так і не вийшов із важкого стану

Сьогодні, 19 червня, на сторінці ЛОКЛ в соцмережі з’явилося сумне повідомлення – помер пацієнт, якому 9 червня пересадили серце. 44-річний чоловік весь цей час був у важкому стані.

«Цей пост про найважче – втрату пацієнта! Дев’ять діб безперервної боротьби за пацієнта з хворобою. Трансплантація, важка легенева гіпертензія, відтерміноване закриття грудної клітки, ЕКМО (Екстракорпоральна мембранна оксигенація, механічна підтримка серця), ГДФ (замісна ниркова терапія), правошлуночкова дисфункція. На жаль, наш трансплантований пацієнт серця помер. З прикрістю повідомляємо про це.», – йдеться у повідомленні.

Операцію з пересадки серця 44-річному пацієнту провели ще 9 червня. Донором став 56-річний чоловік з Пустомитівщини, пише Захід.нет. Чоловік потрапив до лікарні з важким інсультом. Врятувати його було неможливо, рідні дали згоду на забір органів – серця і нирок.

Пацієнт, якому пересадили серце, мав супутнє захворювання – легеневу гіпертензію. Пересадку серця йому зробили за іншою методикою, яка суттєво зменшує ризики відторгнення органу. Пересадку серця в обласній лікарні провели вперше і самостійно, без допомоги досвідчених колег з Києва, але до неї давно і ретельно готувалися.

Відео