Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Помер самбірчанин Юрій Столяр – студент-медик, якому збирали гроші на лікування
22 Вересня, 15:18
logo-black

Помер самбірчанин Юрій Столяр – студент-медик, якому збирали гроші на лікування

На жаль, не вдалось врятувати життя молодого студента-медика Юрія Столяра зі Самбора. Хлопцеві збирали гроші на лікування. Кілька днів тому у нього стався сильний крововилив у мозок, хлопець впав у кому. Юрія хотіли везти на лікування закордон, – пише «Самбірська газета»

Самбірчанин був студентом Харківського національного медичного університету, вчився на стоматолога. Проходив інтернатуру.

«Надзвичайно добра і світла дитина. Просто важко передати весь біль втрати. Сьогодні зранку Юри не стало», – сказала телефоном LMN сестра загиблого Анна Любчич.

Хлопець помер у Харківській лікарні. Сестра покійного також додала, що тіло хлопця спрямують на медичну експертизу. Рідні вважають, що Юрій помер через лікарську помилку, хлопцеві поставили неправильний діагноз, підібрали невірне лікування, що і спричинило летальний випадок. За результатами розтину хочуть звертатися до суду.

За повідомленням місцевого самбірського видання у Юрія Столяра стався сильний крововилив у мозок, зупинка серця та кома. Його стан потребував введення дорогих препаратів для розсмоктування крові та запуску мозку. Лікування коштувало чималих коштів. Медики стверджували, що у хлопця є шанс на порятунок – закордоном. Юрія були готові прийняти у німецькій клініці. Лікування мало обійтись у 200 тисяч євро.

Схожі новини