Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Помер соратник Гриценка, якого побили поліцейські
24 Червня, 07:46

Помер соратник Гриценка, якого побили поліцейські

Член “Громадянської позиції” Олександр Комарніцький, якого у Вінниці побили поліцейські, помер після перебування у комі.

Анатолій Гриценко заявив, що у партії вимагають “жорсткого і невідворотного покарання вбивці у поліцейських погонах, а також звільнення керівництва обласної Нацполіції”.

«Олександр Комарніцький, наш партієць з Вінниці, спокійна врівноважена людина. Яку місцеві поліцейські по-звірячому побили прямо на автобусній зупинці. Кулаками і ногами по голові. Численні переломи черепа.

 

ДБР уже висунуло підозру і посадило під домашній арешт підозрюваного. Від міністра Арсена Авакова і начальника Нацполіції Сергія Князєва ми вимагаємо негайного звільнення керівництва Нацполіціі у Вінницькій області», – заявив Гриценко.

 

«Поліція, … побила Сашу до стану, який став смертельним, за що – тільки за те, що відмовився свідчити про те, про що не мав уявлення і за що не дозволяло його сумління», – додав голова Вінницької облорганізації партії Сергій Гайструк.

 

Як повідомляє прес-служба Нацполіції, за розпорядженням голови Національної поліції Сергія Князєва від службових обов’язків відсторонені четверо керівників поліції Вінниччини.

 

Фото: 112 канал

Схожі новини