Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Помер відомий львівський скульптор Микола Посікіра
12 Грудня, 17:49
logo-black

Помер відомий львівський скульптор Микола Посікіра

Сьогодні, 12 грудня, у 73-річному віці у Львові помер відомий скульптор Микола Посікіра. Він є автором понад сотні пам’ятників та меморіальних таблиць. Зокрема, серед робіт скульптора у Львові — пам’ятники Степану Бандері, Михайлу Грушевському та іншим відомим особистостям, передає мерія.

«Сумуємо через втрату відомого і шанованого скульптора. Співчуваємо рідним та близьким. Люди, які будують нашу культуру, заслуговують великої поваги та пошани. Будемо пам’ятати всі досягнення пана Посікіри, особливо зараз, коли Львів визначив культуру топ-темою 2020 року», — каже мер міста Андрій Садовий.

Поховають відомого скульптора на Личаківькому кладовищі.

“Людина з величезним серцем патріота, невгомонною душею художника. Його твори залишаються з нами, як частинка пам’яті людства. Вони і надалі промовлятимуть всьому світу про велич української нації і її цивілізаційного призначення, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці архітектор Ігор Кузьмак. – Спільна робота з таким непересічним митцем була, є, і буде для мене великою честю. Було немало творчих планів, які вже, на жаль, не зможу реалізувати у співпраці з цією чудовою людино. І так склалося, що остання наша спільна робота з паном Миколою – це пам’ятник українському Мойсею, митрополиту Андрею Шептицькому на площі св. Юра в місті Львові. Дуже, і дуже достойне завершення цікавої і плідної співпраці”.

Фото: соціальні мережі.

Схожі новини