Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Помер Володимир Гера, який пройшов Зеленопілля
16 Березня, 15:45
logo-black

Помер Володимир Гера, який пройшов Зеленопілля

Антоніна Скляренко

Сьогодні у військовому госпіталі помер 39-річний Володимир Гера із села Чернилява Яворівського району. Чоловік воював на Сході країни у складі легендарної 24-ї бригади.

voyin-1

«Дуже шкода. Хороший і добрий чоловік. Справжній друг, на нього можна було покластися, – розповідає про покійного побратим Володимир Хлян. – У 2014 нам обом прийшли повістки. Володя тоді навіть не думав, щоб ухилятися. Одразу пішов у воєнкомат. Казав, як будемо сидіти, держави не буде, потім дітям в очі дивитися не зможемо. Нас правда розкинуло на фронті по різні сторони. Володимир був під боями в Зеленопіллі, якраз тоді як їхню бригаду розстріляли з боку російських найманців. Тоді дуже багато наших хлопців  загинуло. Володя пережив багато. Через ці всі переживання, стреси та недосипання, напевне і розвинулась в нього хвороба. Вже потім після демобілізації, як пішов служити за контрактом, у нього виявили дуже великий цукор в крові. Розвинувся діабет».

Володимир Гера в складі 24-бригади ім. Короля Данила брав участь в обороні Кримського. Перебував на посаді командира бойової машини батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону. По закінченні контракту повернувся додому.

«Після фронту ми працювали з ним разом в одній будівельній бригаді, робили фасади будинків. Гера дуже роботящим був, обов’язковим. Хотів поставити на ноги двох дітей, в нього син в 10 класі і дочці 16 років, – додає Хлян. – У нас була традиція на 24 серпня, коли святкуємо День Незалежності збиратися ветеранам всім разом. У нас в селі багато таких, хто воював. З прізвищем Гера, тільки троє. Кожен на таких зборах згадував через що довелось перейти. Підтримували один одного морально. Володимир вмів підтримати духом молодих», – додає Хлян.

Здоров’я Володимира Гери різко погіршилось кілька днів тому. Його забрали до лікарні. Там він і помер. Хоронитимуть ветерана АТО завтра на місцевому кладовищі.

Чоловікові 1 квітня мало виповнитись 40 років.

  • 1
  • 6767
Схожі новини