Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Померлій від зневоднення дівчинці з Маріуполя було 6 років
08 Березня, 14:51

Померлій від зневоднення дівчинці з Маріуполя було 6 років

Сьогодні, 8 березня, президент України Володимир Зеленський розповів про трагічний випадок у Маріуполі. Там від зневоднення померла дитина. За словами президента окупанти навмисне оточили місто та виснажують його жителів. 

У міській раді Маріуполя смерть дитини підтвердили. Кажуть, що дівчинці було 6 років. Її матір також не вижила.

«За цією історією життя 6-річної Тані, яку ми дістали з-під завалів зруйнованого будинку. Її мати загинула. Ми не можемо сказати, скільки часу наша маленька, сильна маріупольчанка боролася за своє життя. Ми не можемо собі уявити, скільки страждань довелося винести ні в чому невинній дитині. Останні хвилини свого життя вона була одна, знесилена, злякана, яка відчуває страшну спрагу. Це лише одна з багатьох історій Маріуполя, який виживає у блокаді вже восьму добу», – повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

«Провина за смерть кожної людини в Україні від авіаударів та у заблокованих містах – безумовно, на російській державі. Відповідальність за смерті – і на тих, хто вже 13 днів не може ухвалити очевидно необхідне рішення. На тих, хто досі не убезпечив українське небо від російських вбивць», – наголошує очільник держави.

Водночас Володимир Зеленський нагадав, що була домовленість з Росією про гуманітарні коридори, проте росіяни обстріляли колони та зірвали евакуацію і доставку гуманітарної допомоги до Маріуполя вже двічі. Зараз є домовленість про гуманітарний коридор і йде евакуація людей з Сум до Полтави.

«Мені сказали, що “Червоний хрест” забороняє нам використовувати емблему на машинах гуманітарних місій. І це показово. Це говорить дуже багато: про те, що деякі дуже впливові люди вирішили поставити на українцях хрест. Але ми цього не допустимо, я не допущу. Я буду звертатися безпосередньо до народів світу, якщо лідери світу не докладатимуть усіх зусиль, щоб зупинити цю війну», – сказав Володимир Зеленський.

Схожі новини