Понад 100 тисяч гривень винниківчани зібрали за день на порятунок Вікторії Яреми | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Понад 100 тисяч гривень винниківчани зібрали за день на порятунок Вікторії Яреми
27 Березня, 09:56
logo-black

Понад 100 тисяч гривень винниківчани зібрали за день на порятунок Вікторії Яреми

Марія Оринчак

У чотирьохрічної Вікторії Яреми із Винник діагностували пухлину мозку. Щоб врятувати життя дівчинці, потрібна коштовна операція.

 

«Цю страшну хворобу у Вікторії виявили ще у грудні. Ми довго шукали закордонну клініку, яка візьметься за її лікування. Зупинились на Барселоні. Тут операція коштуватиме 32 000 євро. Вже цієї неділі маємо їхати на лікування», – розповідає LMN мама Вікторії Олександра Старовина.

Небайдужі винниківчани цієї неділі організували благодійну ярмарку, на якій вдалось зібрати 108 тисяч гривень на лікування дівчинки. Тістечка, мафіни, кекси, пасхальні кошечки, писанки, свічки, ляльки, солодка вата, повітряні кульки, лимонад – лише маленька частинка з того, що могли придбати винниківчани, долучившись до доброї справи.

«Насправді, ніхто не очікував, що нам вдасться за день зібрати таку суму. Звісно, був велетенський вибір усього: напевно, ми продали з 100 кілограмів різноманітної випічки. Я спочатку не розуміла, як нам вдасться то все продати, а розійшлось, на правду, усе. Деякі люди залишали пожертви, нічого не купуючи. Багато хто купував і залишав решту. Люди дуже добрі і щирі», – каже Олександра.

Необхідну суму вже майже зібрали: залишається ще близько 5000 євро. Наступний ярмарок планують провести 6 квітня. Запрошують прийти усіх небайдужих винниківчан.

«Наш спільний ярмарок вкотре згуртував громаду. Ми мали можливість не лише зібрати кошти на лікування онкохворої дитини, а і підтримати духом батьків Вікторії Яреми. Своєю присутністю показати, що вони є близькими для нас, і ми, як громада, в першу чергу захищатимемо та підтримуватимемо своїх. Адже усі прекрасно розуміємо, що біда не вибирає! Тому і мусимо “триматися купки”» – ділиться враженнями у Фейсбуці Оксана Допілка, одна з організаторок ярмарку.

Реквізити для допомоги: 5168 7554 3802 1137 (мама Вікторії Старовина Олександра Валеріївна).

Фото:

Відео