Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 2 мільйони гривень вилучили у керівника Львівського онкоцентру під час обшуку
28 Грудня, 16:49
logo-black

Понад 2 мільйони гривень вилучили у керівника Львівського онкоцентру під час обшуку

У львівських лікарнях та у помешканнях головних лікарів і директорів тривають масові обшуки. Таким чином правоохоронці викривають корупційну схему, яку налагодило керівництво медзакладів.

Як повідомила LMN головна прокурорка Львівської області Ірина Діденко, розпочато 16 обшуків, 7 наразі триває. Зазначила, що один з них взагалі у Тернопільській області.

“Вилучаємо всю документацію, яка підтверджує їхню діяльність – це документи щодо поставок засобів медичного призначення, чорнові записи, готівкові кошти. До прикладу, в одного з очільників медзакладу обласного рівня вилучили понад 50 тисяч євро, 22 тисячі доларів США та 189 тисяч гривень. Слідчі дії досі тривають,” – сказала LMN Ірина Діденко.

Про кого саме йдеться, Діденко говорити відмовилась. Однак журналісти сайту 032, посилаючись на власні джерела, стверджують, що  кошти вилучили у директора Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігоря Ковальчука. Він  є депутатом Львівської обласної ради від партії “Народний Рух України”, уродженець Бродівщини. На цій посаді з квітня 2018-го. До того часу був головним лікарем медзакладу.

Додамо, у своїй останній декларації Ігор Ковальчук не вказав жодних збережень у готівці. Його зарплата за минулий рік –  159 тис. грн. Ще 17,5 тис. грн – пенсія.

Після встановлення суми збитків правоохоронці почнуть оголошувати підозри керівникам медзакладів, які були задіяні у корупційній схемі.

Нагадаємо, правоохоронці Львівщини викрили корупційну схему, до якої причетні понад 10 львівський лікарень. У причетності до неї підозрюють зокрема головного лікаря Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрія Синюту.

Фото:zik

Схожі новини