Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 20 населених пунктів звільнили ЗСУ за минулу добу, – Генштаб
12 Вересня, 09:00

Понад 20 населених пунктів звільнили ЗСУ за минулу добу, – Генштаб

Звільнення українських населених пунктів від російських окупантів триває. За учорашню добу, 11 вересня, українські захисники вигнали російських вояків з понад 20 міст та сіл. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Продовжується звільнення населених пунктів від російських загарбників у Харківській та Донецькій областях. Як повідомлялося раніше, в ході відступу російські війська спішно кидають свої позиції та тікають вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію російської федерації. Ця тенденція зберігається», – йдеться в повідомленні.

За даними Генштабу, за минулу добу, окупанти вивезли награбоване у місцевих жителів майно та транспортні засоби з населених пунктів Великий Бурлук та Дворічна Харківської області.

Також повідомляють, що на Луганщині російські військові з родинами залишили місто Сватове, залишилися тільки військовослужбовці так званої “народної міліції” з числа місцевих жителів.

«Загалом, за минулу добу, Силам оборони вдалось витіснити ворога з понад двадцяти населених пунктів. Проводяться взяття їх під повний контроль та стабілізаційні заходи», – повідомили в Генштабі.

Там також відзначили успішні дії ЗСУ на Херсонському напрямку. Тут ворог зазнав значних втрат у живій силі. За наявною інформацією, 810 окрема бригада морської піхоти втратила майже 85% особового складу.

Схожі новини