Понад 200 потребуючих дітей з Яворівщини отримають подарунки в День святого Миколая | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Понад 200 потребуючих дітей з Яворівщини отримають подарунки в День святого Миколая
15 Грудня, 20:05

Понад 200 потребуючих дітей з Яворівщини отримають подарунки в День святого Миколая

Уже 18 грудня у Яворові запрацює традиційна «Резиденція Святого Миколая», в які діти з Івано-Франківської, Новояворівської та Яворівської громад отримають омріяні подарунки.

Кожна дитина потребує чуда і свята, але, на жаль, не в усіх родинах є можливість це свято організувати. У такому випадку допоможуть громадські активісти та благодійники.

Громадська організація «Молодь Яворівщини – команда Бакунця» ініціювали благодійну акцію спільно з міськими радами, церквами, начальними закладами та приватними підприємцями, щоб допомогти сімʼям, які потребують свята. Зібрали понад 200 листів до Миколая від дітей з Новояворівської, Яворівської та Івано-Франківської громад. Це вже 8 традиційна для Яворівщини акція «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято».

«Ми хочемо допомогти дітям, які з певних причин можуть залишитись без подарунка до свята Миколая. Це діти-сироти, напівсироти, з малозабезпечених та багатодітних сімей. Скласти список потребуючих нам допомагають директори навчальних закладів та соціальні працівники», – розповідає організатор акції Юрій Сувала.

 

Протягом грудня діти писали листи, які забирали помічники Святого Миколая. Помічником міг стати кожен охочий: виконати прохання з листа або ж стати волонтером акції. А вже 18 грудня усі чемні дітки зможуть отримати свої бажані подарунки у «Резиденції Св. Миколая» в місті Яворів на стадіоні імені Євгена Смука.

 

 

«Вісім років і понад 1,5 тисячі щасливих дітей – їх щирі емоції і радість мотивують продовжувати нашу традицію й надалі. Радий, що у Яворовому краю щороку збирається сотні однодумців, які хочуть подарувати дітям свято. Дякую усім і до зустрічі у «Резиденції Святого Миколая», – розповідає народний депутат Павло Бакунець.

 

 

Відео