Понад 5 кілограмів щастя: у Львові народилась дівчинка-богатирка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Понад 5 кілограмів щастя: у Львові народилась дівчинка-богатирка
05 Липня, 18:57

Понад 5 кілограмів щастя: у Львові народилась дівчинка-богатирка

У пологовому будинку №1 Третього медичного об’єднання Львова народилась дівчинка-богатирка вагою 5 150 г.  Це вже п’ята дитина в родині, повідомляє пресслужба міської ради.

Пологи тривали дві з половиною години. Важливо, що вдалося обійтися без кесаревого розтину, каже лікар акушер-гінекологиня Соломія Левицька, яка разом з командою фахівців допомогла немовляті з’витися на світ.

«Коли плід має таку вагу, то у більшості випадків жінок оперують. Ми прогнозували велику дитину, але за оглядом визначили, що жінка зможе народити самостійно. Попередні дітки у Галини теж великі: третій хлопчик народився з вагою 5 кг, а четверта дитина – 4 600 г. Дівчинка народилася з вагою 5 150 г., здорова, вони одразу з мамою перебували у палаті разом», — розповідає лікарка.

Новонароджену богатирку вирішили назвати Діанкою.

«Це – донечка-сюрприз. Ми з чоловіком вже не сподівалися на 5-ту дитину, але сталось по-іншому. Мої діти дуже чекали народження сестрички, постійно цілували живіт. Старшій донечці 18 років і вона доглядає за меншими дітьми поки я тут», — розповідає жінка.

Галину уже виписали додому. Зустрічати їх з Діанкою прийшла вся сім’я.

До слова, у пологових будинках Третього медоб’єднання Львова за час повномасштабної війни народилося понад 1200 немовлят.

Відео