Понад 50% українців виступають за продовження боротьби проти російських окупантів, навіть без допомоги Заходу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Понад 50% українців виступають за продовження боротьби проти російських окупантів, навіть без допомоги Заходу
12 Грудня, 14:14

Понад 50% українців виступають за продовження боротьби проти російських окупантів, навіть без допомоги Заходу

Більше, ніж половина українців вважають, що необхідно продовжувати визвольну війну проти Росії навіть при умові суттєвого скорочення допомоги від Заходу. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

“Більшість респондентів − 58% − наразі схиляються до думки, що навіть у разі суттєвого скорочення Західної допомоги варто все одно продовжувати бойові дії для тиску на окупантів, навіть з урахування ризиків для територій, які контролюються Україною зараз”, – йдеться у повідомленні.

Водночас 32% опитаних вважають, що краще йти на припинення бойових дій за умов дійсно серйозних гарантій безпеки від Заходу, навіть якщо визволення окупованих територій затягнеться на невизначений термін.

Ще 10% так і не змогли визначитися зі своєю думкою.

Щодо стратегії дій у разі суттєвого скорочення Західної допомоги серед респондентів простежуються певні регіональні відмінності.

Зокрема на Заході і в Центрі більше тих (відповідно, 64% і 65%), хто виступає за продовження бойових дій у будь-якому випадку. Попри це, в цих регіонах також істотна частка респондентів висловилися на користь припинення бойових дій.

Натомість на Півдні і Сході думки розділилися приблизно навпіл з лише незначним переважанням думки про продовження бойових дій. Так, на Півдні 46%, а на Сході 47% вважають, що навіть в умовах обмеженої Західної допомоги бойові дії мають продовжуватися. Водночас, відповідно, 40% і 42% готові на припинення бойових дій.

Відео