Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 60 тисяч вступників потрапили на бюджетне навчання
26 Липня, 17:58

Понад 60 тисяч вступників потрапили на бюджетне навчання

Сьогодні, 26 липня, почали публікувати списки абітурієнтів, яких рекомендовано зарахувати на бюджетні місця в вищих навчальних закладах.

За час вступної кампанії-2019 до зарахування на бюджетну форму навчання було рекомендовано 60 354 вступників на бакалаврт, а також магістрантів медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування.

Уся інформація відображається на офіційному сайті vstup.edbo.gov.ua.

Вступникам, які рекомендовані до зарахування, необхідно до 18-ї години 31 липня особисто принести до університетів такі документи:

– копію документа, що посвідчує особу;

– оригінал документа про освіту та додаток до нього;

– копію військово-облікового документа, крім випадків, передбачених законодавством;

– сертифікати ЗНО;

– чотири кольорові фото 3Х4

та інші документи, що передбачені правилами прийому конкретного закладу.

Якщо вступник не виконає вимоги до зарахування до 18-ї години 31 липня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуває статусу «Виключено зі списку рекомендованих».

Уся інформація відображається в електронних кабінетах вступників, а також на офіційному ресурсі https://vstup.edbo.gov.ua/

До 9 серпня триватиме переведення на вакантні місця бюджету – це будуть ті місця, правом вступу на які не скористаються рекомендовані на них вступники. Однак важливо, що принести документи, які підтверджують право на переведення, вступник повинен не пізніше 6 серпня.

 

Схожі новини