Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 600 дітей прибули на Львівщину без батьків
11 Березня, 12:07

Понад 600 дітей прибули на Львівщину без батьків

На Львівщині перебуває понад 600 дітей із Луганської, Донецької, Запорізької, Харківської та Київської областей, які прибули в нашу область без батьків. Вони приїхали у складі організованих груп. ​​Також серед них є 5 дитячих будинків сімейного типу. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«У Шегинях ми розмістили групу із 20 неповнолітніх, які приїхали з Київської області без супроводу дорослих. Зараз Служба у справах дітей допомагає їм з документами, щоб вони могли законно перетнути кордон чи залишитись у Львівській області. Декілька тисяч неповнолітніх, яких евакуювали на Львівщину, уже добрались у Польщу, Німеччину, Словаччину, Чехію та Італію», – зазначив Максим Козицький.

Дітей, які приїхали до нашої області без супроводу дорослих, приймають у притулку Служби у справах дітей на вулиці Левандівській, 17В у Львові.

Додамо, Кабмін спростив правила перетину кордону для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, чи тих, хто виїжджає із бабусями, братами або сестрами.

 

Схожі новини