Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 73 млрд грн виділять додатково на забезпечення армії та економіки
01 Квітня, 20:35

Понад 73 млрд грн виділять додатково на забезпечення армії та економіки

Уряд збільшив розмір резервного фонду на 73,3 млрд грн. Ці гроші перерозподілили з інших бюджетних програм і скерують на забезпечення ключових потреб армії та економіки.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів 1 квітня.

«Все для фронту — все для перемоги» — це нова державна політика, яка допоможе нам швидше завершити війну», — сказав Шмигаль.

Також він розповів, що сьогодні стартувала нова програма підтримки внутрішньо переміщених осіб — починається прийом заявок від бізнесу, який бере на роботу переселенців.

«Буде виплачено по 6,5 тисяч гривень за кожного нового працівника. Люди зможуть отримати ці кошти, знайшовши роботу в тих бізнесах, які готові працювати в умовах воєнного стану», — сказав Прем’єр-міністр.

Додамо, реєстрація внутрішніх переселенців продовжується. Зараз в органах соціального захисту зареєстровано 260 тисяч людей.

«На основі цієї реєстрації держава буде виплачувати по 2000 гривень дорослому і по 3000 гривень дитині чи особі з інвалідністю. Це будуть щомісячні виплати. Для того, щоб їх отримати, необхідно стати на відповідний облік. Тому закликаю тих, хто переїхав, хто потребує цього — реєструйтесь», — відзначив Денис Шмигаль.

Також Шмигаль нагадав, що вже працює програма «Прихисток». Тим, хто прийняв у себе внутрішніх переселенців, буде виплачуватися компенсація на оплату комунальних послуг.

Схожі новини