Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 800 чиновників області залишаться без роботи
01 Листопада, 12:20
logo-black

Понад 800 чиновників області залишаться без роботи

Ярослава Світлична

Сьогодні працівники райдержадміністрацій отримають повідомлення про майбутнє звільнення, повідомляє syla.news. Всього у Львівській області скоротять 819 чиновницьких посад у цих установах.

«На Старосамбірщині, відповідно до постанови, звільнять 50% працівників апарату та 35% представників структурних підрозділів. Це 15 людей з апарату, серед яких і держслужбовці, та 23 працівники структурних підрозділів. Безпосередньо сьогодні нікого ще не звільнять, просто доведуть до відома. А далі працюватиме спеціальна комісія, яка й визначить, кого саме звільнятимуть», – коментує LMN Микола Год, керівник апарату Старосамбірської РДА.

Причина скорочення полягає у тому, що частину обов’язків чиновників райдержадміністрацій паралельно виконують працівники ОТГ. Деякі функції виявилися застарілими та неефективними. Частину із них передадуть ОДА, територіальним органам влади або й Києву, решту об’єднають.

«Звільнення почнеться з 31 грудня. Але, як на мене, це трохи завчасно. Спершу вартувало сформувати всі ОТГ, провести у них вибори. Тоді б скорочені працівники могли працевлаштуватись там,» – зазначив Микола Михайлович.

Нагадаємо, постановою Кабінету міністрів України від 19 липня 2019 року передбачено зменшення чисельності працівників місцевих державних адміністрацій від 1 січня 2020 року.

Фото: ілюстративне

Схожі новини