Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тисяча людей заблокувала дорогу біля ЛОДА
10 Березня, 12:06
logo-black

Тисяча людей заблокувала дорогу біля ЛОДА

Сьогодні, 10 березня, з самого ранку до Львівської обласної адміністрації вийшли на протест мікропідприємці, які вимагають не допустити скасування спрощеної системи оподаткування. Також зі своєю акцією вийшли представники спроможних громад. Вимагають, аби їхні побажання були враховані при формуванні перспективного плану. Через понад тисячний мітинг в центрі міста утворився справжній колапс.

Про мітинг ФОПи анонсували ще вчора. Сьогодні зранку люди з’їхались із всієї області. Під синьо-жовтими прапорами та із плакатами «Захисти ФОП» чекали на зустріч із головою ЛОДА Максимом Козицьким.

«Нас такі закони не влаштовують. Вони просто вб’ють малого підприємця. Ми тут сьогодні заради того, аби хоч щось змінити, – говорить підприємиця Ірина з Дрогобича. –  З початку нового року я пережила три перевірки. Найперше прийшли пожежники, почали пресувати, бо в мене все не так. Говорили про штрафи величезні. Далі ветеринарна служба, задала свої приписи на 25 тисяч штрафу. 12 років працюю не покладаючи рук. Кожен день на роботі. У мене зареєстрований кожен працівник. Щомісяця плачу більше 22 тисячі податку. В мене все законно, але я перестала платити корупціонерам, які постійно лякають штрафами. І от, останній раз заплатила 10 тисяч за те, що продала людині горілку на 5 гривень дешевше. Не встигла змінити в касовому апараті ціну. Боюсь навіть подумати, що на мене чекає, коли забуду вчасно закрити касу. Просто в голові не вкладається, про що держава думає, коли з дрібних підприємців хоче стягнути такі штрафи – по 100-300 тисяч гривень».

Свої вимоги підприємці передали очільнику ЛОДА Максиму Козицькому. Попросили бути посередником між 2 мільойнами людей-підприємців і владою.

«ЛОДА не є органом законодавчої влади, але ваша позиція почута і вона буде донесена в Київ. Я як голова обласної адміністрації готовий брати ініціативу і зроблю все аби ви були почуті», – сказав Максим Козицький.

Через акції рух на вул. Винниченка заблоковано для руху транспорту. Також важко проїхати по  Підвальній та Личаківській. Доки триватиме мітинг поки не відомо.

  • 0
  • 710
Схожі новини