Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Попередили нас, щоб ми не визирали у вікна»: Олену Зеленську у Львові оберігають снайпери
12 Листопада, 15:44

«Попередили нас, щоб ми не визирали у вікна»: Олену Зеленську у Львові оберігають снайпери

Сьогодні, 12 листопада, на регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» до Львова завітала дружина Президента України Олена Зеленська. Місцеві мешканці обурилися безпрецедентними заходами безпеки довкола першої леді. Журналіст Василь Терещук на своїй сторінці у Фейсбук написав, що правоохоронці застерігали людей не визирати у вікна, де проходитиме маршрут дружини Зеленського, бо за її безпекою пильнують снайпери.

«Щойно у нашу редакцію прийшли працівники львівської поліції. Вони попередили нас, щоб ми не визирали у вікна, бо приїхала пані президентова Зеленська. У зв’язку з цим на дахах сидять снайпери і вони будуть стріляти, якщо ми зігноруємо попередження. Такого не було навіть при Янику. Вітаємо пані Зеленську у Львові. Сподіваємося, що вона покине місто якнайшвидше», – написав Терещук.

Також про те, що у центрі міста є посилені наряди правоохоронців, підтвердив  й головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв.

«В коридорах – поліція, в дворику – поліція, на дворі – поліція. Хтось не закрив вікно на горищі, а до Львова має приїхати перша леді! Бояться, що хтось з цього вікна стрільне в неї», – додав він.

Як відомо, у Львові стартував IV регіональний Форум «Реформа системи шкільного харчування». Серед учасників форуму: Олена Зеленська, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Форум триватиме 12 та 13 листопада.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини