«Поплатився за свій вчинок»: 52-річний мешканець села піді Львовом обгорів під час спалювання сухої трави | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Поплатився за свій вчинок»: 52-річний мешканець села піді Львовом обгорів під час спалювання сухої трави
13 Травня, 17:11
logo-black

«Поплатився за свій вчинок»: 52-річний мешканець села піді Львовом обгорів під час спалювання сухої трави

Вікторія Ратушна

Вчора, 12 травня, близько п’ятої години вечора у селі Вовків на території Солонківської СілТГ Львівського району виникла пожежа. 52-річний місцевий мешканець спалював суху траву. Не відчув, як вогонь перекинувся на нього самого.

«У нашому селі люди масово не спалюють траву, бо бояться великих штрафів. Лише трапляються поодинокі випадки, як цей вчорашній. Після нього, мабуть, взагалі палити не будуть, – кажуть LMN у Вовкові. – Цей чоловік за свій вчинок поплатився сповна. У нього обпечені ноги, живіт та обличчя».

Пожежа розгорілася на площі 300 кв м, де були суха трава та чагарник. Вогонь гасили дев’ять рятувальників зі Львова та Пустомит.

Потерпілий із опіками ІІ-го ступеня нижніх кінцівок, обличчя та тулуба потрапив на лікування у 8-му міську клінічну лікарню Львова. Медики його стан називають середнього ступеня важкості.

Рятувальники ж продовжують закликати людей не спалювати сухостій.

«Незважаючи на застереження, громадяни вперто продовжують спалювати суху рослинність та сміття як на своїх присадибних ділянках, так і в полі. За вчорашній день вогонь знищив суху траву на площі 1,4 гектари. Довелося гасити пожежі у Дрогобицькому, Червоноградському, Львівському, Самбірському та Золочівському районах, – зазначають у ДСНС на Львівщині. – Люди повинні пам’ятати, що за таку поведінку їм загрожує відповідальність – як адміністративна, так і кримінальна. В черговий раз нагадуємо, що внаслідок пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але й рослини, комахи, звірі та птахи. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе».

За минулу добу надзвичайники ліквідували 24 пожежі сухої трави.

Фото: ілюстративне

Відео