Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Попрощатися зміг лише зять: на Яворівщині поховали померлого від COVID-19
17 Квітня, 19:03
logo-black

Попрощатися зміг лише зять: на Яворівщині поховали померлого від COVID-19

Сьогодні, 17 квітня, на місцевому цвинтарі у селі Старичі Яворівського району поховали 66-річного чоловіка, який вчора у Львівській обласній інфекційній лікарні помер від коронавірусу. На похороні було троє людей – колишній зять та двоє його товаришів. Рідня покійного перебуває на самоізоляції.

«Звідки у цього чоловіка взявся коронавірус, важко сказати. Він працював водієм у військовій частині. У нього був цукровий діабет, тому коронавірус дав ускладнення – чоловік впав у кому. Так і не вийшов з цього стану, – розповідає LMN Старичівської сільської ради Віталій Чичерський. – Пішов другий тиждень, як його рідні – дружина, донька та онук – перебувають на самоізоляції. Їх обстежили експрес-тестами, результат негативний. У кінці обсервації перевірять ще ПЛР-тестами. На жаль, вони не змогли попрощатися з покійним».

93255652_2906638572751180_7284510919109902336_n

Організацією похорону зайнявся колишній зять, який мешкає у сусідньому селі. Разом з товаришами забирали тіло покійного з лікарні, з машини несли на цвинтарі. Комунальники викопали могилу.

«Сумно, що таку шановану у селі людину довелося так поховати. Покійного всі знали як веселого та позитивного чоловіка, з ним приємно було спілкуватися. У його доньки не склалося з чоловіком, то він долучався до виховання онука. Малий просто обожнював свого дідуся».

Нагадаємо, що спершу цього чоловіка госпіталізували у лікарню в Новояворівську, а згодом його відправили до Львова.

Фото: Facebook

Схожі новини