Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Попри поранення самотужки вибрався з-під завалів: у Львові лікують підлітка з Бахмута
14 Березня, 11:44

Попри поранення самотужки вибрався з-під завалів: у Львові лікують підлітка з Бахмута

У реабілітаційному центрі «Незламні», що у Львові, медики лікують 16-річного хлопця з Бахмута. Він отримав травми руки та голови внаслідок обстрілу міста. Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

63-3

“В ту ніч російські окупанти вкотре обстрілювали Бахмут. Близько 02.30 в місті стало тихо, місцеві мешканці намагались заснути, аж раптом вони знову почули свист. Будинок, у якому були 16-річний Роман з батьками і бабусею починає трясти. Аж раптом, на голову підлітка падає стеля.

Незважаючи на травми голови і правої руки хлопець вибрався з-під завалів. Він вибіг із будинку, який уже охопив огонь. В останню мить його рідні також вибігають звідтам”, – розповіли медики.

Спершу хлопця лікували у медзакладі в Краматорську. Його госпіталізували з мінно-вибуховою травмою правої кисті, відкритим косим переломом двох пальців з довгою лінією зламу та дефектами шкіри. Згодом його доправили у реабілітаційний центр «Незламні» у Львові.

«Гіпсову пов’язку Ромі міняють на зручніший ортез. Аби загоїти дефект поверхні руки лікарі використовують штучні епідермальні лоскути. Стан підлітка суттєво поліпшується», – зазначили у лікарні.

Наразі Романа відпустили на амбулаторне лікування. І хоч його будинку в рідному Бахмуті вже немає, хлопець мріє повернутися якнайшвидше додому.

Схожі новини