Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Попри увесь біль, вона тримається бадьоро»: Олександрі Гуй, яка постраждала в ДТП через п’яного майора, потрібна допомога
01 Жовтня, 17:29
logo-black

«Попри увесь біль, вона тримається бадьоро»: Олександрі Гуй, яка постраждала в ДТП через п’яного майора, потрібна допомога

Курсантці Олександрі Гуй з Турківщини, на яку у серпні цього року наїхав машиною п’яний майор 46-річний Володимир Холодний, дуже потрібна допомога. Зараз дівчина почувається краще, проте її стан є найважчим з-поміж ще двох інших постраждалих дівчат. Лікарі вже ампутували Олександрі одну ногу та борються за іншу. Курсантці потрібні кошти на протез, але він надзвичайно дорогий для родини.

«Зараз донечка тримається бадьоро, стримує сльози, щоб не переносити цей біль на інших. Каже, що так судилося, раз Господь забрав одну ніжку… Вдячна всім за допомогу, за те, що підтримують її словесно та фінансово, – розповідає мама Олександри Галина. – Ми всією сім’єю дякуємо небайдужим та просимо допомоги, Божої підтримки та молитов».

donka2

Нагадаємо, 25 серпня на курсанток Української військово-медичної академії у Києві наїхав п’яний майор. Троє молодих дівчат стояли біля адмінбудівлі, аби отримати омріяну військову форму. Раптом у них в’їхала автівка і просто розчавила курсанткам ноги.

Олександра вже перенесла 9 операцій. Дівчина досі перебуває у військовому госпіталі в Києві. Протез, який потрібний дівчині дуже дорогий для родини, український обійдеться в 300 тис. грн, а іноземні більше 1 млн. грн. Сім’я Гуй звертається до всіх небайдужих за допомогою.

 

Реквізити:

5168 7427 1226 5895 (Гуй Микола Миколайович)

 

Фото з відкритих джерел

 

Схожі новини