Популярного телеведучого зі Львова вдарили через зауваження | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Популярного телеведучого зі Львова вдарили через зауваження
22 Квітня, 09:17

Популярного телеведучого зі Львова вдарили через зауваження

Засновника та ведучого “Телебачення Торонто” Майкла Щура (Романа Вінтоніва) вдарили через зауваження чоловіку, який рухався на самокаті. Чоловік родом зі Львова. Про інцидент  він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я переходив дорогу по пішохідному переходу. Побачив, що по велодоріжці їдуть двоє хлопців на самокатах. Я зупинився, щоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так. А наскільки я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув: Пропускай пішоходів”. От з цього все і почалось».

Після слів журналіста хлопець зупинився, зліз із самокату та між ним і Майклом почалась перепалка щодо правил дорожнього руху. Невдовзі хлопець витягнув газовий балончик, розпилив його в очі журналісту та поїхав далі на самокаті. Вінтонів догнав його та стягнув із самокату. На запитання засновника “Телебачення Торонто”, чому він розпилив балончик, кермувальник самокату його вдарив. Друг останнього в цей час віддав Щуру ключі, які випали в нього із рюкзака. 

«Далі ми ще поприрікались трохи, що він не мав мене бити і запшикувати обличчя балоном. А далі він сів – і поїхав. У бік Прорізної. Я за ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, де можна промити очі і ніс», – написав журналіст. 

Потім Щур набрав поліцію, яка не приїхала. Патрульні, які трапились дорогою, порадили йти у відділок та писати заяву, що журналіст і зробив.

Майкл Щур просить свідків події дати про себе знати та готовий нести відповідальність, якщо зробив щось неправильно. 

«Також я хочу знайти цього хлопця. Я впевнений, що він не “навіжений чолов’яга”/не “знахабнілий молодик”/ не “садист водій самоката” (мабуть, таке ви можете прочитати, коли ця вся історія потрапить у новини). Я думаю, що він нормальний тип. Він теж, як і я мав плани на день. І не збирався встрявати у неприємності. Але, на жаль, через одне неправильне рішення – ми з ним встрягли. Якщо ви – той хлопець на самокаті чи його друг. У мене до тебе все те ж – “пропускай пішоходів”. Якби ти знав про це правило, то цієї всієї ситуації не було б».

Відео