Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поради для водіїв: як вберегтися на дорогах
07 Грудня, 19:19

Поради для водіїв: як вберегтися на дорогах

У зимовий період трапляється все більше ДТП. В цей час водіям потрібно бути максимально обережними та уважними. Патрульна поліція Львова радить як вберегтися від неприємностей під час мандрівки.

Початок руху під час ожеледиці має бути плавним і м’яким. Тому перш за все треба встановити крісло так, щоб було зручно сидіти. Обов`язково пристебнутися ременем безпеки.

Рухаючись слизькою, примерзлою дорогою, намагайтеся їхати з постійною швидкістю. Заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами і перехрестями, а також світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами. В жодному разі не можна виїжджати на дорогу на колесах з літньою гумою.

На автомобілі повинні бути встановлені зимові шини при температурі повітря + 5-7 градусів за Цельсієм. Не забувайте, що  на всі чотири колеса повинні бути встановлені однакові шини. Це забезпечить однакове зчеплення всіх коліс з дорожнім покриттям.

Ще одна важива  вимога – це дотримання дистанції. Вона повинна бути більшою, ніж в інший час року. На дорозі, покритій льодом, намагайтеся рухатися по смузі з найбільш інтенсивним рухом, там, де їде більшість автомобілів. Адже там лід тане швидше і рух безпечніший.

Якщо вам потрібно зупинитися, постарайтеся знайти місце, вільне від ожеледиці. Бажано не зупинятися на підйомах і спусках. Рушати з місця в таких місцях при поганому зчепленні дуже складно і може бути небезпечно.

Перед підйомом вибирайте відповідну передачу і швидкість заздалегідь, щоб не додавати газ під час самого підйому. На слизькій дорозі покритій льодом можна втратити керованість й контроль над автомобілем.

Пам`ятайте, що ваше здоров`я – це найголовніше. Бережіть себе!

Схожі новини