Поради фармацевта в аптеці: законно чи ні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поради фармацевта в аптеці: законно чи ні
12 Грудня, 18:30

Поради фармацевта в аптеці: законно чи ні

Варто знати, що фармацевти не мають права радити антибіотики і всі рецептурні препарати. Вам можуть порекомендувати тільки безрецептурні препарати: цитрамон, мазі, креми. Але призначати антибіотики фармацевт не має права

“У мене страшенно боліла голова, я поміряла тиск в аптеці. І знаєте? Він був височенний! 166 на 78! Звісно, попросила фармацевта порадити потрібні ліки. Але мені відмовили, пояснили, що нічого порадити не можуть, мовляв, потрібно звернутись до лікаря. А якщо мені дуже погано? У той момент хіба не можуть мені допомогти?!” – розповіла студентка Олена Гульчук.

Рекомендувати ліки може тільки медик за освітою. Тобто фармацевт – це людина з закінченою медичною освітою. Він повинен розуміти, кому і для чого він рекомендує ліки, випитати симптоматику, протипоказання тощо. Це, по суті, лікар. Але є ліки, які фармацевт не має права рекомендувати. Та варто зрозуміти, що завдання провізора – не вилікувати вас, а продати ліки. Від того, як багато і за якою ціною, залежить і прибуток аптек.

Відео