Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поранений львів’янин побив медика, який рятував йому життя
01 Серпня, 12:49

Поранений львів’янин побив медика, який рятував йому життя

Вчора, 31 липня, у Львові на бригаду «швидкої допомоги» напав поранений чоловік, до якого медики приїхали на виклик. Після цього він намагався вистрибнути із вікна, повідомили на Facebook-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Близько восьмої години вечора бригада швидкої медичної допомоги № 143 приїхала на виклик до пораненого пацієнта, який перебував на вулиці Івана Франка. У чоловіка була травма голови, що супроводжувалася кровотечею, та проникаюче поранення черевної порожнини. Під час надання допомоги постраждалий накинувся на бригаду, вдарив в обличчя фельдшера Центру. Після цього намагався вистрибнути із вікна третього поверху.

«Незважаючи на агресію та загрозу життю, медики забезпечили фіксацію пацієнта, надали медичну допомогу та спільно з Нацполіцією транспортували нападника у 8-му міську клінічну лікарню. Там йому провели оперативне втручання», – йдеться у повідомленні.

У фельдшера бригади діагностували забої м’яких тканин обличчя. У Центрі екстреної медичної допомоги просять Нацполіцію Львівщини взяти цей випадок на контроль.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 296
Схожі новини