Поранений п’яними патрульними 5-річний хлопчик помер у лікарні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поранений п’яними патрульними 5-річний хлопчик помер у лікарні
04 Червня, 07:30

Поранений п’яними патрульними 5-річний хлопчик помер у лікарні

У Київському міському центрі дитячої нейрохірургії помер 5-річний хлопчик, якого у Переяслав-Хмельницькому поранили патрульні поліцейські. Як раніше повідомлялось, вони влаштували стрілянину з рушниці у стані алкогольного сп’яніння. Один постріл влучив на подвір’я, де в цей час гуляла дитина.

 «Сьогодні ж підписав листа на ім‘я міністра ВС з вимогою зняти відповідального за п’яне дикунство керівника райвідділу поліції», – написав у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко.

Пізно ввечері, під будівлею Міністерства внутрішніх справ у Києві зібралися обурені активісти з вимогою покарати поліцейських.

«Авакова у відставку,  Рядові убивають, Аваков покриває» – вигукували активісти.

Через убивство керівників Переяслав-Хмельницького підрозділу поліції Київщини відсторонили від виконання службових обов’язків. Голова Нацполіції Сергій Князєв запевнив, що його орган максимально сприятиме розслідуванню трагедії і розраховує на найжорсткіше покарання для винних.

Голова поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку з посади у зв’язку із загибеллю 5-річного хлопчика.

«Я, як очільник поліції Київської області несу відповідальність за дії підлеглих, тому я звернувся до голови Нацполіції з рапортом про відсторонення мене із займаної посади та прошу направити мене у найтяжкішу точку нашої держави, а саме місця проведення ООС», — сказав він.

Президент Володимир Зеленський обіцяє, що зробить все, аби поліцейські, винні у смерті 5-річного хлопчика Кирила, були за це покарані.

«На жаль, усі зусилля медиків виявилися марними. 5-річний Кирило помер у лікарні. Звісно, ніщо у світі не може втішити рідних і близьких. Але я – як президент і як батько – хочу запевнити, що зроблю все, аби винні були покарані по справедливості. Жодного пом’якшення. Жодної спроби зам’яти цю справу. Ця трагедія має стати уроком», – написав Зеленський.

 

Фото: Цинічний Львів

Відео