Порізав руку і не міг оперувати: львівські хірурги врятували колегу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порізав руку і не міг оперувати: львівські хірурги врятували колегу
14 Лютого, 11:12

Порізав руку і не міг оперувати: львівські хірурги врятували колегу

Хірурги новоствореного відділення мікрохірургії кисті та стопи у 8-й лікарні Першого медичного об’єднання Львова врятували руку ветеринарові із Прикарпаття. Про це повідомляє пресслужба Об’єднання.

24-річний Андрій працює ветлікарем і щодня оперує тварин. Місяць тому чоловік невдало сперся на вікно, яке під вагою трісло і порізало його руку: він пошкодив сухожилля та нерви. У районній лікарні молодому чоловіку зашили рани, але про те, що пальці правої руку не працюють Андрій дізнався, лише за два тижні, коли зняли шви. Він не зміг взяти рукою не те, що медичний інструмент, а елементарно – виделку.

«Коли Андрій звернувся до наших лікарів ті відразу попередили, єдине лікування – операція, і зволікати не можна. Аби молодий чоловік міг надалі згинати пальці, наші хірурги з’єднали розірваний сухожилок та відновили цілісність серединного нерва. Операція тривала кілька годин. Минула успішно», – повідомляє пресслужба Першого медичного об’єднання Львова.

І хоча попереду в Андрія два місяці реабілітації, після неї, запевняють лікарі, хірург має всі шанси повернутися до операційної і впевнено взяти до рук скальпель.

Відео