Порно для релаксу: викладачу «Львівської політехніки» висловили догану за його методику викладання студентам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порно для релаксу: викладачу «Львівської політехніки» висловили догану за його методику викладання студентам
16 Лютого, 09:13

Порно для релаксу: викладачу «Львівської політехніки» висловили догану за його методику викладання студентам

Викладачу НУ «Львівська політехніка» Дмитру Зербіно, який показував студентам-першокурсникам порнографічні зображення під час тестування, оголосили догану. Таке рішення прийняла спеціальна комісія, яка розслідувала поведінку викладача. Дмитро Зербіно майже два місяці був відсторонений від викладання, а тепер повертається до роботи, – пише Захід.нет.

Нагадаємо, у грудні минулого року з’ясувалось, що 59-річний викладач Інституту комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Зербіно показує студентам-першокурсникам порнографічні зображення під час тестування з дискретної математики. Викладач називав свою методику викладання «релаксуючою» і заявляв, що подібну використовують у Японії.

Після розголосу у ЗМІ у «Львівській політехніці» створили комісію для розслідування інциденту, а Дмитра Зербіно відсторонили від викладання. В кінці року комісія завершила свою роботу і передала висновки у ректорат.

У ректораті Дмитру Зербіно висловили догану.

«Йому висловили догану за використання неапробованих навчальних матеріалів. Також попередження отримав директор інституту [Микола Медиковський], завідувач кафедри [Василь Теслюк] і голова науково-методичної комісії», – кажуть у пресслужбі «Львівської політехніки».

Догану Дмитру Зербіно підписав ректор університету Юрій Бобало, її внесуть у його трудову книжку. Викладач повертається на роботу, однак не зможе викладати за старою методикою.

 

Відео