Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Породілля у Жидачеві померла через ускладнення анестезії, – попередній висновок медиків
30 Грудня, 09:09

Породілля у Жидачеві померла через ускладнення анестезії, – попередній висновок медиків

Керівник Жидачівської районної лікарні Богдан Бойчук написав заяву на звільнення. Про це повідомила керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Нагадаємо, 28 грудня під час пологів у цій лікарні померла 28-річна жінка. Їй робили кесарів розтин. За попереднім висновком паталогоанатомів, причиною смерті є “ускладнення анестезії під час родорозрішення”. У лікарні проводять службове розслідування. Бригаду чергових лікарів до остаточного встановлення усіх обставин і причин смерті породіллі відсторонили від медичної практики.

Троє дітей залишилися сиротами. Новонароджене маля зараз в реанімації ЛОДКЛ “ОХМАТДИТ”.

 

«Мені дуже прикро. Прошу вибачення, що не змогли запобігти біді. Перед трьома дітьми-сиротами немає виправдань ні у кого, – каже Микичак. – Головний лікар Жидачівської ЦРЛ майже рік рятував життя наших захисників на війні. Він зміг зрушити цю лікарню із занепаду. Однак не зміг за короткий час на посаді змінити якість і відповідальність роботи медиків. Тому прийняв рішення піти з посади керівника лікарні”.

 

 

Ірина Микичак зауважила, що ніхто з лікарів не застрахований від лікарської помилки. Медики повинні мати мужність у складних випадках  кликати на допомогу.

Фото: Вікіпедія (ілюстративне)

Схожі новини