Порошенка допитали щодо розстрілів на Майдані | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порошенка допитали щодо розстрілів на Майдані
11 Травня, 08:57

Порошенка допитали щодо розстрілів на Майдані

Учора відбувся допит Президента Петра Порошенка у справі розстрілів на Майдані. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

Домовленість про допит начебто була ухвалена напередодні.

 

«Як мені повідомили, вже слідчі допитують. Можливо, вже й завершили допитувати Президента», – розповів пан Горбатюк.

 

Пан Горбатюк уточнив, що слідчі вперше допитали Порошенка ще у листопаді 2016 року, проте Президент не підписав протоколу, зазначивши, що має іншу зустріч і підпише наступного дня.

 

«Якщо протокол не підписаний, то ми не можемо долучити його до матеріалів кримінальної справи. Не дивлячись на сотні нагадувань, на жаль, з того часу не відбулося жодної зустрічі. Кожен раз ми отримували запевнення, що протокол буде підписано. Три місяці назад я вже особисто включився у цей процес і писав прес-секретарю Святославу Цеголку. Знову всі кажуть «Так», – зазначив гість програми.

 

Як зауважив прокурор, звернутися до ЗМІ – це вже був крайній захід, щоб отримати реакцію.

 

«Порошенко був викликаний повісткою, як для підписання протоколу, так і у слідчих виникли додаткові питання для допиту у якості свідка. Порошенко не з’явився, але це мало свій результат. Відразу через годину після мого виступу хтось з помічників зв’язався зі слідчим і визначились, що вони домовляться про конкретну зустріч у п’ятницю», – розповів Сергій Горбатюк.

 

Нагадаємо, слідчих у цій справі цікавлять події починаючи з листопада 2013-го до лютого 2014-го років.

7 травня президент Петро Порошенко не прийшов до суду, де його мали допитати у якості свідка щодо справи Майдану.

Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що президент Петро Порошенко готовий дати свідчення у справах про події Революції Гідності в будь-який час, коли у нього не заплановані офіційні заходи.

Відео