Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Порошенка та Гройсмана звинуватили у злочинах банкрутства ГТС та “захопленні влади”
23 Червня, 10:38

Порошенка та Гройсмана звинуватили у злочинах банкрутства ГТС та “захопленні влади”

Партія «Батьківщина» звернулася до Державного бюро розслідувань з заявою через штучне банкрутство української газотранспортної системи.

Про це заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції.

«Немає ніякого банкрутства ГТС, а по волі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, тодішнього президента Петра Порошенка і глави НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва просто забрали ці гроші, які заробляє наша газотранспортної система, і розділили по своїх офшорних рахунках. Тому ми просимо Володимира Зеленського негайно скликати Раду національної безпеки і оборони, щоб повністю вивчити ці матеріали, і у президента країни є можливість накласти вето на дві постанови уряду, які реально сьогодні позбавляють Україну нашої найціннішою власності», – розповіла Тимошенко.

Порошенко підписав закон, який передбачає передачу ГТС в управління, в концесію, або приватизацію. Уряд прийняв постанови №484 і №496, які передбачають, що новоствореному ПАТ “Магістральні газопроводи України” передається повністю все майно, сховища, транспортна система.

Гройсман спростовує заяви Тимошенко.

«Однозначно говорю: ГТС України не може і не має бути приватизованою. Вона має знаходитися у власності держави. Все інше – брехня. Людей під вибори залякують. Гарантую, що ані я, ані уряд не приймали жодних рішень з цього приводу», – сказав Гройсман.

 

Народні депутати від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич і Василь Німченко подали звернення до Держбюро розслідувань про захоплення державної влади екс-президентом Петром Порошенком, спікером Андрієм Парубієм і прем’єром Володимиром Гройсманом.

Про це пише “Дзеркало тижня”.

Депутати стверджують, що в момент призначення Гройсмана прем’єром у Раді була відсутня коаліція, сформована відповідно до вимог Основного закону. Депутати вважають це прямим порушенням Конституції і кримінальним правопорушенням.

«Тепер депутатське звернення стає для згаданих у ньому осіб більш небезпечним. Оскільки вердикт КС побічно підтвердив відсутність в Раді коаліції», – йдеться у статті.

 

Фото: РБК-Україна

Схожі новини