“Порошенко не вітав Путіна”, – речник голови російської держави | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Порошенко не вітав Путіна”, – речник голови російської держави
10 Липня, 15:29

“Порошенко не вітав Путіна”, – речник голови російської держави

У Кремлі заявили, що, п’ятий президент України Петро Порошенко не вітав президента РФ Володимира Путіна з днем Росії в 2014 році, а автентичність запису розмови у 2015 році підтвердити не можуть. Про це сказав речник голови російської держави Дмитро Пєсков у ході спілкування з журналістами у п’ятницю, пише УП з посиланням на “Інтерфакс-Україна

Пєскова попросили підтвердити чи спростувати твердження про те, що 12 червня 2014 року тодішній президент України Порошенко вітав Путіна з днем Росії. Прессекретар Путіна сказав, що йому невідомо про телефонні розмови, в ході яких звучали б привітання.

«Не можу вам підтвердити цей факт. Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачено до таких національних свят, не здійснювалося. Не здійснюється, власне, і зараз, на жаль», – сказав той.

Пєскова також попросили підтвердити достовірність оприлюдненої телефонної розмови нібито Порошенка й Путіна, що начебто відбулася 30 квітня 2015 року.

«Перше: ми ніколи не коментуємо і не розкриваємо деталі міжнародних розмов нашого президента з закордонними візаві, за винятком тієї інформації, котру ми даємо в повідомленнях пресслужби. Друге: що стосується опублікованого запису, мені невідомо про те, що така розмова могла мати місце, і також я не можу нічого сказати про автентичність цього запису», – сказав речник держави агресора.

Нагадаємо, нардепка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук у прямому ефірі однієї із телепередач на українському телеканалі заявила, що п’ятий президент Петро Порошенко вітав лідера РФ Володимира Путіна з днем ​​Росії в червні 2014 року, коли вже йшли бої за схід України. Порошенко звинуватив її у брехні і додав: він висловлював протест Путіну, а сайт Кремля повідомив про привітання.

Після цього депутат Андрій Деркач на пресконференції в Києві представив записи нібито розмови Порошенка й Путіна від 30 квітня 2015 року, на якому двоє чоловіків обговорюють мінські переговори і в кінці спілкуються майже по-дружньому.

 

Відео