Порошенко програв суд проти львівських прикордонників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порошенко програв суд проти львівських прикордонників
14 Березня, 17:30

Порошенко програв суд проти львівських прикордонників

Львівський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Петра Порошенка до віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка та 7 прикордонного Карпатського загону Держприкордонслужби України. Порошенко просив компенсувати йому затрати на переліт до США. Про це пише ZAXID.NET,

Зазначимо, що Петро Порошенко торік намагався потрапити за кордон, але відрядження політика скасувала Верховна Рада. 1 грудня 2023 року він намагався виїхати з України через пункт пропуску “Краківець – Корчова”.

Адвокати народного депутата у суді розповідали, що Порошенко власним коштом оплатив квитки на літак до США для делегації на 1,2 млн грн. У пресслужбі Львівського окружного адмінсуду підтвердили ZAXID.NET, що суд повністю відмовив у задоволенні позову Порошенка. Суддя Зіновій Гавдик ухвалив рішення у середу, 13 березня.

Попри те, що на першому засіданні у справі 17 січня адвокати повідомляли, що Порошенко хоче повернути своїх 1,2 млн грн, однак у матеріала справи йдеться, що нардеп хотів компенсацій на понад 3 млн грн.

Відео