регіональні новини
Написати нам
Порошенко просив перенести допит в ДБР через довгострокову відпустку
25 Липня, 07:55

Порошенко просив перенести допит в ДБР через довгострокову відпустку

П’ятий президент Петро Порошенко прийшов у Державне бюро розслідувань на день раніше призначеного допиту. Порошенко приходив у відомство і просив провести його допит на день раніше, ніж заплановано.

Про це йдеться у телеграм-каналі директора ДБР Романа Труби.

«Екс-президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визначено слідчим. Перше. Якщо ми говоримо про правовий аспект вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Для цього не потрібно приходити до директора ДБР. Друге. Я поважаю своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід досудового розслідування та вказувати, коли кого допитувати. Третє. Я поважаю час свідків: ми з порозумінням поставилися до завантаженості екс-президента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так саме з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит», – написав Труба.

У партії “Європейська солідарність” заявляють, що Петро Порошенко прибув до ДБР, “з готовністю відповісти на всі запитання слідчих, однак слідчі виявилися не підготовленими до спілкування”.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті партії.

«У ході розмови в ДБР адвокатом Порошенка було наголошено на необхідності відповідальності колишнього поплічника Віктора Януковича Андрія Портнова щодо постійного витоку інформації з Державного бюро розслідувань та щодо завідомо неправдивих повідомлень про злочин. Ніяких слідчих дій щодо Порошенка в ДБР на 25 липня не заплановано», – йдеться у повідомленні.

У ДБР спростували заяви Порошенка та його партії.

«Це не відповідає дійсності. Має відбутись слідча дія, а саме допит Петра Порошенка у якості свідка, так як це і було заплановано, на завтра, на 25 липня. У нас є кримінальні провадження, де фігурує Петро Порошенко, у нас є кримінальні провадження за фактом можливих протиправних дій, в тому числі, його», – сказала речниця ДБР Анжеліка Іванова у коментарі “Українській правді».

 

Фото: Українська правда

Схожі новини