Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Порошенко припинив воєнний стан в Україні
26 Грудня, 15:49

Порошенко припинив воєнний стан в Україні

Сьогодні Петро Порошенко заявив про завершення дії воєнного стану в 10 областях України. Про це він сказав на засіданні РНБО.

.

“Зараз о 14 годині припиняється воєнний стан. Це моє принципове рішення. Воно грунтується на аналізі всіх складових поточної безпекової ситуації в країні”, – сказав глава держави, – хоч ситуація навколо країни не дуже змінилася. ОБСЄ підтвердила дані нашої розвідки, що в районі Луганська знайдено підтягнуті системи реактивного вогню “Град”, збільшена кількість артилерії, не відведені танки. Не зменшилася і військова присутність РФ в Азовському морі” . Нікуди не поділася і російська загроза. Мною приймається рішення не продовжити воєнний стан,  бо ми маємо дві загрози: з одного боку загрозу прямої воєнної агресії. А з іншої – загрозу наступу на демократичні права і свободи громадян”, – пише “УП”

За словами Порошенка, за час воєнного стану оборонні можливості ЗСУ та інших підрозділів сектору оборони “отримали абсолютно інший вимір”. Була проведена робота зі скорочення термінів бойового злагодження,  щодо доукомпелектації за рахунок резерву першої черги. Україна отримала за цей час нову модернізовану зброю та воєнну техніку.

  • 0
  • 206
Схожі новини