Порошенко заявив про бажання об’єднатися з “Слугою народу” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Порошенко заявив про бажання об’єднатися з “Слугою народу”
14 Червня, 07:32

Порошенко заявив про бажання об’єднатися з “Слугою народу”

Екс-президент України Петро Порошенко сподівається, що в майбутньому парламенті його партії вдасться об’єднатися з фракцією “Слуги народу”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Прямий”.

«Я висловлюю надію, що нам вдасться об’єднатися для того, щоб продовжити наш рух до Європейського Союзу і НАТО. Все, що я зможу зробити, я зроблю, щоб і візит до Парижа, і візит до Берліна були успішними. Будь ласка, якщо необхідно, я завжди готовий допомогти порадою, діями, зв’язками, оскільки це робота не на президента Зеленського або на п’ятого президента Порошенка – це робота на Україну. “Європейська солідарність” ніколи не піде на союз з п’ятою колоною Януковича, з політично силами, які розповзлися з тих чи інших потоків і намагаються привести до нас в дім “русскій мір”, – заявив Порошенко.

У свою чергу, у партії «Слуга народу» заявляють про їх спільні риси з «Голосом» Святослава Вакарчука. Про це в інтерв’ю Українській правді розповів очільник штабу, сьомий номер у списку партії, Олександр Корнієнко.

«Ми не вважаємо їх своїми конкурентами, тому що ми за одне і те ж. От на Сході у нас конкуренти “Опоблок” і “За життя. Треба обговорювати, чи може бути коаліція з «Голосом». Для початку треба подивитися, хто зареєструється, тому що не все зрозуміло. Смешка можна віднести до нових сил. Його партія раніше брала участь у виборах, але в його списку є нові спеціалісти. Щодо “Опоблоку”, “За життя” і “Батьківщини”, раніше Володимир Зеленський уже заявляв, що з подібними силами союзів не буде. Він говорив про всі старі політсили. Ця позиція у партії зберігається», – зазначив Корнієнко.

 

Фото: РБК-Україна

Відео