Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Порушення карантину на Сколівщині: на Львівщині відкрили першу кримінальну справу
22 Березня, 09:12

Порушення карантину на Сколівщині: на Львівщині відкрили першу кримінальну справу

Учора, 21 березня, через неприпинення роботи готельно-розважального комплексу в Сколівському районі, поліція відкрила перше кримінальне провадження за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

За даними Zaxid.net, мова йде про готель “Монастік-СПА” у селі Орів.

 

“20 березня поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення щодо особи, котра не припинила роботу цього ж комплексу, незважаючи на це наступного дня заклад продовжив роботу”, – кажуть у Нацполіції Львівщини.

Санкція статті передбачає покарання – штраф від 17 тис. грн до 51 тис. грн, або арешт до шести місяців, або обмеження волі до трьох років, чи ув’язнення на той самий строк.

Окрім того, під час патрулювання у Львові правоохоронці виявили 7 випадків порушення правил торгівлі під час карантину. Подібні порушення були у Золочеві, Бориславі, Сокалі, Червонограді, Дрогобичі та в одному з сіл Самбірського району.

Роботу закладів, у яких працівники продовжували надавати послуги населенню, поліцейські виявили у Львові та в Жидачеві.

У Трускавці правоохоронці виявили факт здійснення приміського автобусного перевезення пасажирів з порушення правил карантину.

Щодо порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від 17 тис. грн до 34 тис. грн та на посадових осіб – від 34 тис. грн 170 тис. грн.

Фото: Укрінформ.

  • 0
  • 4042
Схожі новини