Посадовці Борислава придбали собі авто за майже 1 млн гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Посадовці Борислава придбали собі авто за майже 1 млн гривень
25 Січня, 12:55
logo-black

Посадовці Борислава придбали собі авто за майже 1 млн гривень

Виконком Бориславської міської ради придбав автомобіль Toyota Camry за 890 тис. гривень. Про це Львівській Мануфактурі Новин стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі становила 900 тис. гривень. В тендері взяла участь лише одна компанія — ТОВ “Сервіс центр “Діамант” з ціновою пропозицією 890 тис. гривень.

Відповідно до тендерної документації, автомобіль 2021 року виготовлення та в чорному кольорі з двигуном 2,5 літра. Машина обладнана зовнішніми дзеркалами з електрорегулюванням, обігрівом та функцією автоматичного складання, а лобове скло має тоновану смугу. Сидіння та кермо автомобіля оздоблене шкірою з перфорацією.

Придбана Toyota Camry обладнана безключовим доступом й запуском двигуна Smart Entry and Start. Також в автомобілі є 8 сенсорів паркування з функцією автоматичного гальмування.

В Україні офіційні дилери Toyota пропонують модель Camry у чотирьох комплектаціях: Camry Comfort, Camry Elegance, Camry Prestige, Camry Premium.

Власне, “Сервіс центр “Діамант” пропонує Camry 2021 року у чотирьох комплектаціях: Comfort за 771,7 тис. гривень, Elegance за 837,4 тис. гривень, Prestige за 896,1 тис. гривень та Premium за 1, 02 млн гривень.

Ймовірно, виконком Борислава придбав автомобіль з комплектацією Prestige. Її переваги – глянцеві вставки центральної стійки, сіра нижня решітка радіатора та хромовані вставки переднього бампера.

Також автомобіль оснащений кольоровим мультиінформаційним 7-ми дюймовим дисплеєм та мультимедійним сенсорним дисплеєм діагоналлю 9″.

Додамо, це вже не перша спроба виконкому Бориславської міської ради придбати Toyota Camry. Ще один тендер виконком публікував раніше, у листопаді минулого року. Однак торги не відбулись через подання менше двох тендерних пропозицій.

Відео