Посадовці Мінприроди погоріли на величезному хабарі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Посадовці Мінприроди погоріли на  величезному хабарі
01 Березня, 19:34

Посадовці Мінприроди погоріли на величезному хабарі

Співробітники СБУ разом із поліцією під керівництвом Генпрокуратури викрили хабарництво особливо великих розмірів, яке організували посадовці Міністерства екології та природних ресурсів.

Оперативники задокументували, як чиновники Мінприроди за посередництва службовців «Центр охорони довкілля» організували систематичне отримання хабарів від комерційних структур за видачу ліцензій на право поводження з небезпечними відходами, які не мають реальних виробничих потужностей для їх утилізації.

Такі правопорушення караються позбавленням волі на 8-12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

За висновками експертів, некваліфіковане поводження з відходами підприємств нафто-газової, хімічної, металургійної галузей загрожувало навколишньому середовищу, життю і здоров’ю населення та виникнення техногенних катастроф.

Правоохоронці, обстеживши місця роботи та проживання хабарників, особисті транспортні засоби, виявили документацію, носії інформації, гроші в особливо великих розмірах, які вказують на причетність до незаконних оборудок посадовців Міністерства.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру фігурантам справи.

 

Фото: СБУ

Відео