Посадовців Стрийської міськради судитимуть за недбалість, яка коштувала майже 2 млн грн | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Посадовців Стрийської міськради судитимуть за недбалість, яка коштувала майже 2 млн грн
14 Травня, 13:47

Посадовців Стрийської міськради судитимуть за недбалість, яка коштувала майже 2 млн грн

На Львівщині судитимуть посадовців Стрийської міської ради, які, ремонтуючи стадіон, завдали збитків майже на два мільйони гривень. Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.

«Слідством встановлено, що на замовлення одного з управлінь Стрийської міської ради товариством виконувались роботи щодо капітального ремонту місцевого стадіону «Сокіл». За результатами останніх підрядник вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт та довідок про їх вартість. Зокрема було завищено їх обсяг та вартість. Посадовці органу місцевого самоврядування в свою чергу погодили неправомірні документи, не перевіривши розрахунки вартості будівельних робіт та устаткування при здійсненні ремонту»,- йдеться в повідомленні.

На ремонт стадіону були виділені кошти з місцевого, обласного та державного бюджетів. Підряднику безпідставно перераховали майже 2 млн грн.

Начальницю одного з управлінь та її заступника обвинувачують у службовій недбалості (ч. 1, 2 ст. 367 ККУ).

Зазначимо, що стосовно організованої групи, де фігурував підрядник, також скеровано до суду обвинувальний акт за фактами шахрайства та службового підроблення офіційних документів (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 ККУ).

 

Відео