Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пошкоджену браму Личаківського кладовища внаслідок ДТП відремонтують за 710 тисяч гривень
18 Січня, 15:15

Пошкоджену браму Личаківського кладовища внаслідок ДТП відремонтують за 710 тисяч гривень

Комісія підрахувала вартість відновлення брами на Личаківському кладовищі, яку пошкодили внаслідок ДТП. Попередня вартість становить 710 тисяч гривень. Про це повідомили у міській раді.

42-4

Для проведення ремонтно-реставраційних робіт доведеться демонтувати до основи майже 2/3 брами. Крім того, потрібно замінити усі тріснуті блоки на нові, а тоді знову зібрати всі елементи. Адже удар був настільки сильний, що зрушив усі кам’яні блоки.

«Сподіваємося, що водій, який пошкодив браму, оплатить усі ремонтні роботи. Дирекція ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» передала правоохоронцям відповідні матеріали з камер відеоспостереження. Також поліцейським нададуть і попередній кошторис на виконання робіт», – розповіла в.о.начальника управління охорони історичного середовища міської ради Маріанна Мороз.

43-2

До слова, браму з боку вул. Шімзерів збудували у 1901 році у неоготичному стилі з пісковика. На ній розміщений медальйон із зображенням Матері Божої, авторства Еміля Шредля. Востаннє браму реставрували ще у 2015 році.

Нагадаємо, 15 січня, п’яний 27-річний водій BMW в’їхав в браму Личаківського кладовища зі сторони вул. Шімзерів.

Схожі новини