Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Послуги брокерів можуть подорожчати на 200 доларів
11 Листопада, 17:15
logo-black

Послуги брокерів можуть подорожчати на 200 доларів

У четвер, 7 листопада, один з працівників митного посту «Городок» скликав на нараду брокерів, які займаються розмитненням транспортних засобів. Заявив, що вони повинні додати до вартості своїх послуг 200 доларів. Про це LMN стало відомо із власних джерел.

«Ці гроші маємо брати з людей, які до нас звертаються, а потім віддавати митникам. Ті – керівництву у Львів. Одним словом, «на горі» придумали, як легалізувати хабарі», – розповідає LMN один з брокерів, просить його не називати.

Митні брокери – офіційні посередники між митницею та імпортером чи експортером. Саме Державна фіскальна служба дає їм дозвіл на брокерську діяльність.

«Митники можуть маніпулювати нами – як хочуть, – каже чоловік. – Якщо їм вдасться протягнути схему з 200-ма доларами, в кінцевому результаті, як завжди буває, програють звичайні люди. В даному випадку – ті, які хочуть купити  машину за кордоном. Бо ж навіть якщо послуги брокерів подорожчають, ними все одно будуть користуватися. Бо у спеціальній програмі для розмитнення авто люди самі не розберуться».

На сьогодні середня вартість брокерських послуг – приблизно 2,5 тис. грн.

Схожі новини