«Послуги стануть дорожчі, а їх якість впаде»: через газові війни в Україні страждатимуть споживачі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Послуги стануть дорожчі, а їх якість впаде»: через газові війни в Україні страждатимуть споживачі
16 Березня, 17:15

«Послуги стануть дорожчі, а їх якість впаде»: через газові війни в Україні страждатимуть споживачі

Вже кілька місяців українці мають право обирати для себе газопостачальника. Здебільшого відмова від послуг облгазів для чималої кількості населення нашої країни настала після здорожчання ціни на газ у кінці грудня – початку січня. Люди обирали інші компанії зокрема «Нафтогаз», аби платити за тепло в оселях за вигіднішими цінами та кращим сервісом. Однак чи так вийшло насправді. Андрій Гнатуш – директор ТзОВ «Енергія – Новояворівськ» вважає свою ціну «Нафтогаз» не фіксував, навпаки підняв її на 20%.

«З січня «Нафтогаз» для організацій, які здійснюють генерацію тепла для населення, не фіксував ціну на показнику 6,99. Більше того – він ще й підняв її на 20%. В сумарному випадку – організації, які здійснюють теплопостачання для мешканців України, отримали вартість тисячі кубів, разом з доставкою, у сумі 11 тисяч гривень. Тобто їм заборонили піднімати тарифи для населення, але «Нафтогаз» свою ціну підняв. Виходить, що організації однозначно працювали собі у збиток. А от чи спеціально це було зроблено чи від неефективного управління – відкрите питання. Висновок один – постраждає споживач. Послуги стануть дорожчі, а їх якість впаде», – каже Гнатуш.

В результаті, зі слів фахівця, люди залишились ошуканими, адже платіжки за лютий зросли на 6% у порівнянні із січнем. Платити знову довелось більше.

«Ми повинні розуміти, що «Нафтогаз» зараз планує захоплювати ринок України і витісняти з них облгази. Тобто «Нафтогаз» має в планах стати основною структурою на ринку постачання газу для мешканців і для юросіб. На сьогоднішній день облгази не бачать «Нафтогаз», як конкуруючу структуру тому, що частка його на ринку України становить близько 11%, з них 5 – це як постачальника останньої надії», – додає директор «Енергії».

Більше тут:

  • 0
  • 2068
Відео