Посол Індії передав 10 генераторів комунальним закладам Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Посол Індії передав 10 генераторів комунальним закладам Львівщини
20 Січня, 09:34

Посол Індії передав 10 генераторів комунальним закладам Львівщини

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Харш Кумар Джейн побував учора  на Львівщині. Передав від уряду Індії 10 генераторів для комунальних закладів нашої області.

«Перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індії в Україні Харша Кумар Джейна на Львівщину відбувся торік у квітні, – розповідає Ірина Бутинець, директорка департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОВА. – Тоді обговорили ситуацію в нашій країні у зв’язку з російською агресією, співпрацю в багатьох галузях, зокрема  інформаційних технології, сільського господарства, також йшлося про надання гуманітарної допомоги Львівщині. Посол повідомив про наміри передати нашій області 10 генераторів. Сьогодні ці пристрої вже у нас. Їхня загальна вартість – понад 3,6 млн грн».

Генератори отримали Буківський дитячий будинок-інтернат на Самбірщині, Самбірський фаховий педагогічний коледж ім. І. Филипчака, Великолюбінський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр, Підбузький мистецький ліцей ім. Е. Миська, Підбузький геріатричний пансіонат на Дрогобиччині, Центр спортивної медицини і реабілітації, Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та Львівський фаховий коледж спорту.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував почесним гостям за допомогу і підтримку.

«Махатма Ганді дуже гарно сказав, що якщо ти хочеш побачити зміни – почни з себе, і мені дуже приємно, що Індія, країна, яку знає весь світ за її багату культуру, країна, яка виборола свою незалежність, нас підтримує. Україна сьогодні також бореться за свою культуру, гідність, свободу. І знаю, що своєю відважною боротьбою ми показуємо приклад усьому цивілізованому світу», – зауважив Максим Козицький.

Нагадаємо, Індія від початку російської агресії передала для українських закладів охорони здоров’я 187 тонн гуманітарних вантажів. Серед допомоги – монітори пацієнта, антибіотики, фізрозчини та витратні матеріали.

Відео